Herlastik İle Dolsun Depolar Kampanyası Katılım Koşulları (Kampanyamız Sona Ermiştir)

20/09/2022

1. Kampanya 15 Eylül 2022 – 28 Şubat 2023 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarih aralığı dışında düzenlenen faturalar kampanya kapsamı dışındadır.

2. Kampanyaya katılan Herlastik bayilerinde geçerlidir. Lastik satın alımından önce bayinin kampanya katılım durumu ve satın alınan lastiğin kampanyaya dahil olup olmadığı tüketici tarafından mutlaka bayiye sorulmalıdır.

3. Michelin markalı 15 jant ve üzeri seçili ürünlerdeki binek ve hafif ticari lastiklerde Yaz, 4 Mevsim (Cross Climate), Kış lastiklerinde 4 adet ve üzerindeki satın almalarda geçerlidir.

4. Michelin markalı lastik satın almalarında ebat ve desene göre hediye edilecek Opet Yakıt Puanları aşağıdaki tabloda detaylı olarak yer almaktadır.

   
   

Binek

Hafif Ticari
   
   

Yaz

Dört Mevsim

Kış

Yaz

Dört Mevsim

Kış
   
15 jant    

₺450
   
₺450    
   
₺600    
   
₺450    
   
₺450    
   
₺600    
   
16 jant    
   
₺600    
   
₺600    
   
₺800    
   
₺1.200    
   
₺1.200    
   
₺1.200    
   
17 jant ve üzeri    
   
₺850    
   
₺850    
   
₺1.000    
   
₺1.200    
   
₺1.200    
   
₺1.350    

5. Hediye edilecek olan tüm Yakıt Puan tutarlarına KDV dahildir.

6. Kampanyadan faydalanmak isteyen son tüketicilerin; https://dolsundepolar.herlastik.com/, adresinde yer alan Herlastik kampanya katılım formunu, 31 Mart 2023 tarihine kadar eksiksiz doldurması gerekmektedir. Bu tarihe kadar aktivasyonu gerçekleştirilmeyen kampanya kodları kullanılamaz.

7. Tüm bilgilerini eksiksiz dolduran son tüketicilerin; Tatko Lastik A.Ş. tarafından tüm kontroller gerçekleştirildikten sonra Kampanya Katılım Formu’ndaki cep telefonu numarasına ilgili ebat ve kategoriye göre Opet Yakıt Puan yüklemesi yapılacaktır.

8. Kampanya kapsamında yüklenen yakıt puanlar kampanyaya dahil Opet ve Paro pod kurulumu olan Sunpet istasyonlarında geçerlidir.

9. Yakıt puanlar benzin ve motorin ürünlerinde geçerli olup, LPG’de geçerli değildir. Kampanya kapsamında yüklenen yakıt puanlar 31 Mart 2023 tarihine kadar kullanılabilecektir.

10. Son tüketicilerin yakıt puanlarını Opet ve Paro pod kurulumu olan Sunpet istasyonlarında harcayabilmesi için ödeme sırasında cep telefonu numarasını ve cep telefonuna gelen puan harcama şifresini istasyondaki ilgili görevliye iletmesi gerekmektedir.

11. Kampanyadan faydalanmak isteyen son tüketicilerin cep telefonu numaralarının Opet Petrolcülük A.Ş. ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiyi http://opet.com.tr/ veya http://herlastik.com/ adresinden alabilirsiniz

12. Kişisel Verilerin Korunması Hakkındaki Kanun kapsamında Aydınlatma Metni’ne https://www.opet.com.tr/kisisel-verilerin-korunmasi adresinden ulaşabilirsiniz. Opet ve Michelin kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

13. Kampanyaya katılım gösteren son tüketiciler yukarıdaki şartları etmiş sayılırlar.

ÖNERİ KUTUSU

Her türlü soru, öneri ve şikâyetlerinizi
iletmek için tıklayınız.

TALEP FORMU

BAYİ OLMAK İSTİYORUM

Bayi başvurusunda bulunmak için
online başvuru formunu doldurunuz.

BAŞVURU FORMU

BAYİ OLMAK İSTİYORUM

Bayi başvurusunda bulunmak için
online başvuru formunu doldurunuz.

BAŞVURU FORMU